აქვე, კიდევ ერთხელ განვმარტავთ საგარეო საქმეთა სამინისტროს ელექტრონულ საკონსულო პორტალ geoconsul.gov.ge-ზე გამოქვეყნებულ
საინფორმაციო ბრიფინგი საარჩევნო საკითხებთან დაკავშირებით
ასევე გვინდა შევახსენოთ პროცედურები საზღვარგარეთ მყოფ ამომრჩევლებს. როგორც ცნობილია, ცესკომ უკვე შექმნა საზღვარგარეთ 42
26 ოქტომბრის არჩევნებისთვის მზადების პროცესზე იმსჯელეს ადგილობრივმა არასამთავრობო ორგანიზაციებმა ცესკოში გამართულ შეხვედრაზე
ცესკოში ჩამოყალიბებული სამუშაო პლატფორმის ფარგლებში გამართულ შეხვედრაზე დეტალურად განვიხილეთ 26 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
საარჩევნო ადმინისტრაციის განმარტება საზღვარგარეთ მცხოვრები საკონსულო აღრიცხვაზე მყოფი ამომრჩევლების შესახებ
რაც შეეხება საგარეო საქმეთა სამინისტროს მიერ ცენტრალური საარჩევნო კომისიისთვის მოწოდებულ ინფორმაციას საკონსულო აღრიცხვაზე მყოფი
კახა ოქრიაშვილი: „26 ოქტომბრიდან ივანიშვილმა ისევ ბეწვის ხიდზე გააგრძელოს სიარული, ჩვენ, ქართველებმა კი მყარ ნიადაგზე ვიაროთ და ვატაროთ ეს ქვეყანა ევროპისკენ“!
ვალჯერ იყო ბეწვის ხიდზეც, ძლიერიც, დაცემულიც, მაგრამ არასდროს დანებებული და დამონებული. ახლა კი სახეზეა ჩვენი ხალხის დამონების
საარჩევნო ადმინისტრაციის დისკრედიტაცია გრძელდება
საარჩევნო ადმინისტრაციამ ჯერ კიდევ რეპორტაჟის მზადების პროცესში მიმართა ტელეკომპანიის წარმომადგენლებს დაეცვათ ჟურნალისტური
კახა ოქრიაშვილი სპეციალურ განცხადებას ავრცელებს: „მივმართავ ყველას, ვისაც წლებია წარმოვადგენ საქართველოს პარლამენტში!“
12-წლიანი სიცრუისა და იმედგაცრუების ფონზე, როგორ შეიძლება, 30%-მდე მხარდაჭერა ჰქონდეს „ოცნებას“?! როგორ და: 1. ხალხის ნაწილი