ასევე, სხვადასხვა ტიპის პროფესიული, სამეცნიერო და საგანმანათლებლო ღონისძიებების დაგეგმვასა და განხორციელებას, რომელიც
ახალგაზრდა ევროპელმა ელჩებმა საქართველოში ახალი წევრების გასაცნობად ღონისძიება გამართეს
შეხვედრების მიზანია, ხელი შეუწყოს გუნდური სულისკვეთების გაძლიერებას, კავშირების დამყარებას ახალ და გამოცდილ ახალგაზრდა
2024 წლის გამოცდებისათვის რეგისტრაციის თარიღები ცნობილია!
2024 წლის ერთიან ეროვნულ გამოცდებზე, საერთო სამაგისტრო გამოცდასა და სტუდენტთა საგრანტო კონკურსზე რეგისტრაცია 4 მარტიდან შესაძლებელი
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის ფარგლებში აბიტურიენტებისთვის სასერტიფიკატო სემინარი გაიმართა!
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტი – GIU არის სამართალმემკვიდრე 2008 წელს დაფუძნებული „თბილისი ეკონომიკური ურთიერთობებისა და სამართლის
ჩინური ენის შესწავლა GIU-ს ექსკლუზიური, ონლაინ მასტერკლასის საშუალებით წარმაებით ჩატარდა
მასტერკლასს გაუძღვებიან ჩინეთის საერთაშორისო განათლების ინსტიტუტის დირექტორი, ელი ელისაშვილი და ჩინეთიდან მოწვეული ლექტორი,
ჯიუ-ს საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსმა "Erasmus+"-ის პროექტის "Stem4Humanities" ფარგლებში, იტალიაში გამართულ პირველ სამუშაო შეხვედრაში მიიღო მინაწილეობა
2023 წლის 8-9 თებერვალს საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტ ჯიუ-ს საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსმა, ასისტენტ პროფესორმა
GIU-ში ჩატარდა სრულად დაფინანსებული სასერტიფიკატო ტრენინგი სკოლის პედაგოგებისთვის ,,რთული ქცევის მართვა სასკოლო ასაკის ბავშვებში"
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტში - ჯიუ გაიმართა სრულად დაფინანსებული, ყველაზე მოთხოვნადი სასერტიფიკატო ტრენინგი
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის ახალი, ოფიციალური ვებგვერდის პრეზენტაცია!
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის ახალი, ოფიციალური ვებგვერდის პრეზენტაცია
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტ ჯიუ-სა და ბუსანის უცხოურ სწავლებათა უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმება გაფორმდა!