PSP გილოცავთ ქალთა დღეებს და გთავაზობთ 70%-მდე ფასდაკლებას თავის მოვლის და სილამაზის პროდუტქების ფართო ასორტიმენტზე
PSP გილოცავთ ქალთა დღეებს და 28 თებერვლიდან 9 მარტის ჩათვლით გთავაზობთ 70%-მდე ფასდაკლებას მსოფლიოში ცნობილი სხვადასხვა ბრენდის თავის მოვლისა და სილამაზის პროდუქტებსა და ექსკლუზიურ ბრენდებზე.
მარტივად შეარჩიეთ საყვარელი ქალისთვის სასურველი საჩუქარი და მიულოცეთ მარტის დღესასწაულები დედას, გოგოს, მეგობარს PSP აფთიაქში საქართველოს ნებისმიერ კუთხეში; ისარგებლეთ ექსკლუზიური ბრენდების პროდუქტებსა და სასაჩუქრე ნაკრებებზე 50-60%-იანი, შერჩეულ ასორტიმენტზე -70%-იანი ფასდაკლებით, კონკრეტულ აფთიაქებში დიაგნოსტიკური და კოსმეტიკური პროცედურებით და საჩუქრებით.
საჩუქრის არჩევას თემეტური ნაკრებებიც გაგიმარტივებთ: თმის მოვლის რუტინა 30 ლარად Raywel, Tarko და Zyaja-ს თმის მოვლის პროდუქტებით ან Inecto-ს თმის მოვლის 5 პროდუქტით თმის მოვლის რუტინა 50 ლარად;
SVR, Caudalie, Kool Beauty, Teaology-ს სახის მოვლის პროდუქტებით- ღამის რუტინა 100 ლარად; La Petit Olivier, Ziaya, Bio-rom, Martini-spa-ს პროდუქტებით ტანის მოვლის რუტინა 50 ლარად.
„PSP აფთიაქის თანამშრომლების აბსოლუტური უმრავლესობა (92%) ქალია, ამიტომ მარტი გამორჩეული თვეა არა მხოლოდ მომხმარებლების, არამედ თანამშრომლების გახარების თვალსაზრისით. ქალისთვის საუკეთესო საჩუქარი გულწრფელ კომპლიმენტთან ერთად თავის მოვლის და სილამაზის პროდუქტია. მსოფლიოს 100-მდე ცნობილი ბრენდის პროდუქტების ფართო არჩევანი ყველა ასაკის და გემოვნების ქალისთვის ამარტივებს საჩუქრის შერჩევას, ამასთან, თუ თქვენც საჩუქრდებით უფასო პროცედურებით და სამოგზაურო მინი-პროდუქტით, საჩუქრის შერჩევა სარგებლიანი და სასიამოვნო შოპინგ გამოცდილებად იქცევა.
გრანდიოზული ფასდაკლება 28 თებერვლიდან 9 მარტის ჩათვლით გრძელდება. თვალი ადევნეთ ჩვენს სოცმედია არხებს https://www.facebook.com/psp.ge და შეიტყვეთ კანის დიაგნოსტიკის და სხვადსხვა სპეციალისტის - დერმატოლოგი, კოსმეტოლოგი, თმის მოვლის და/ან პირის ღრუს ექსპერტების - უფასო კონსულტაციების თარიღები კონკრეტულ აფთიაქებში. ჯანმრთელობასა და სილამაზეზე ზრუნვა PSP-სთან ერთად მარტივი და სარგებლიანია“- აცხადებენ PSP-ში.