საქართველოს თურქ ბიზნესმენთა ასოციაცია "გურთიადის" მმართველი საბჭო Forever Living Products საქართველოს ოფისს ეწვია
საქართველოს თურქ ბიზნესმენთა ასოციაცია "გურთიადის" მმართველი საბჭო Forever Living Products საქართველოს ოფისს ეესტუმრა.
Forever Living Products საქართველო გახლავთ 1978 წელს აშშ-ში დაარსებული საკვები დანამატებისა და კოსმეტიკური საშუალებების მწარმოებელი და დისტრიბუტორი კომპანია Forever Living Products-ის წარმომადგენელი. FLP მსოფლიოში ცნობილია ალოე ვერაზე დაფუძნებული პროდუქციით და მომხმარებელთა ფართო წრე ჰყავს. საქართველოს ბაზარზე კი კომპანია 2017 წლიდან ადგილობრივი მომხმარებლის ინტერესების გათვლისწინებით პროდუქციის ფართო სპექტრითაა წარმოდგენილი.
Forever Living Products საქართველო, ალოე ვერას შემცველი პროდუქტებით, საკვები დანამატებითა და კანის მოვლის საშუალებებით მომხმარებელს ბუნებრივ და ეფექტურ პროდუქციას სთავაზობს. კომპანია აქეზებს ჯანსაღი ცხოვრების წესს, ამასთან ერთად მდგრად და ეკოლოგიურად უსაფრთხო წარმოებას მისდევს. FLP-ს მაღალხარისხიანი პროდუქცია და დასაქმების შესაძლებლობები ადგილობრივი მეწარმეებისათვის საინტერესოა.
ჯანმრთელობისა და სილამაზის პროდუქტების დისტრიბუტორ კომპანიას საქართველოს მასშტაბით 3 000-ზე მეტი დისტრიბუტორი ჰყავს. FLP მომხმარებელს ასევე სთავაზობს foreverliving.com საიტიდან პროდუქციის ონლაინ შეძენის შესაძლებლობას.
FLP საქართველო ზრდის ინტერესს ჯანსაღი ცხოვრებისა და ბუნებრივი პროდუქტების მიმართ და ყოველდღიურად იმყარებს ბაზარზე ადგილს.
ასოციაციის სახელით მადლობას ვუხდით დირექტორის მოვალეობის შემსრულებელს, ბატონ გიორგი შათირიშვილს კომპანიის საქმიანობის დეტალურად გაცნობისათვის, კომპანიის დირექტორს შუა აზიის ქვეყნებსა და ინდოეთში, ბატონ მეჰმეთ ილქერ ისმენს კი ვუსურვებთ წარმატებებს საქმიანობაში.